Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jaunā Rīgas cirka vadītāja: Nesmejos par visu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Es
E
Cirkam ir savas tradicijas katra valsti. Neesmu manijusi,ka citur ta vienkarsi atsakas no tam. Nevajag labpratigi list bez ziepem viena vieta Eiropas Savienibai, lidejus neviens neciena. Pec pieredzes zinu,ka Latvija censhas izkalpoties un rezultats ir bedigs.
Mor
M
Nekad neesmu bijusi liela cirka entuziaste, jo lielākoties garlaikojušas tās pauzes starp dzīvnieku priekšnesumiem - neinteresē ne klauni, ne akrobāti. Piedzima, paaugās bērni: mammu, gribu iet uz dzīvnieciņiem paskatīties! Vedām. Bērni sajūsmā. Nu ļoti bēdājas par to, ka cirkus ēkā vairs dzīvniekus neredzēs. Viņiem grūti ieskaidrot, ka mežonīgajā dabā, kur valda dabiskā atlase, kur cits citu saplosa un apēd, kur medicīnisko palīdzību nesaņem un nav pajumtes, neatkarīgi no laikapstākļiem, dzīvniekiem ir daudz labāka, humānāka dzīvošana par atrašanos cirkū.
Evita
E
Lieliski, patiess prieks par nākotnes Rīgas cirku un jauno vadītāju! Cilvēki vienmēr pretojas parmaiņām, tā tas ir bijis un būs.
Riekstiņa
R
Tās nav pārmaiņas. Tā ir nozares iznīcināšana. Cik nožēlojami tie jaunieši ar savu naivi fanātisko skatienu, kuri piedalījušies dažādās akcijās un "sapulcēs", kurus viegli manipulēt ar izdomātiem dvēseli aizkustinošiem stāstiņiem. Vai tik šis personāžs arī tur ņēma dalību? Nu beidzot tikusi pie kāda amata un apmaksāta darba.
  • 5
  • 2
grib lai arī VISAI Latvijai nepatīk
g
Izskatās jau arī pēc ''paviegla'' skuķa kurai pašai nepatīk dzīvnieki ! Un kura tagad grib lai arī VISAI Latvijai nepatīk dzīvnieki !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
IZSKATĀS KA CIRKU LATVIJĀ PILNĪBĀ IZNĪCINĀS TIE > ''TĀ SAUCAMIE BZĪVNIEKU MĪĻI ''
Cirkus
C
nevar būt moderns. Principi ir nemainīgi kops ceļojosā cirkus laikiem - t.i. akrobāti, klauni, dzīvnieki. Cirkus ēka ir telts virs arēnas, kuras rādiuss atbilst manēžas prasībām, bet kupols - akrobātu vajadzībām. Domājot par cirkus nākotni, arī KM jābūt piesaistītiem profesionāļiem.
dark
d
Cirks ir 3 gadsimtus veca izklaide ar kropļiem, dzīvniekiem un faķīriem. To visu un vēl vairāk var ieraudzīt TV, internetā un uz ielas. Kārtējā naudas izsaimniekošanas shēma ir sākusies.
NE JAU TĀDIEM MUĻĶIEM !
N
NE JAU TĀDIEM MUĻĶIEM KĀ TU ĻAUSIM LEMT !!!
  • 4
  • 3
E
E
Droši vien jauka meitene, bet, ja kāds gribēja, lai Latvijā būtu cirks, šajā amatā vajadzēja likt riktīgu haizivi, kas spēj sacelt pamatīgu troksni un iet cauri sienām. Naudas, cik saprotams, ne tuvu nepietiek. Iespēja, ka cirks varētu pelnīt tuvākajos desmit gados, tuvu nullei. Rezidenču centrs un ētiskie uzstādījumi - tas viss ir jauki, interesēs kādus 500 cilvēkus, kas biļetes pirkt negribēs. Būs mazītiņa orgnizācijiņa a la neatkarīgie teātri. Varbūt zināms glābiņš ir ēka, kuru droši vien tomēr pilnīgi izčakarēt neļaus. P.S. Man tiešām patīk laikmetīgais cirks, bet šis viss izskatās tā ļoti "viegli". P.P.S. Mums nesen bija kultūras ministre no fonda " Viegli".
Kāpēc ielika
K
Ielika tikai tāpēc, ka neprasīja papildus finansējumu! Tas jau vien ir cirks! Vajadzētu pēc kāda pus gada prasīt no visiem lēmējiem un šīs tā sauktās meitenes atbildību par nozares iznicināšanu.
  • 4
  • 0
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
interesēs tik tos psihslimos skuķus ! Kuri paši uz cirku neiet un tagad neļaus iet arī pārējiem !
  • 7
  • 2
Rīdzinieks
R
Tik pat svarīgs kā virziens un mērķi ir veids un līdzekļi.
NN
N
Tagad mēs zinām, kā vadībā cirks izčibēs.
Anda
A
Tieši tã..radīs kaut ko jaunu..modernu..laikmetīgu un kàdu tik vēl ne.Ja nebūs dzīvnueku..nebūs tâs senãa auras..nebūs nekà..kkads veidojums tik pilsëtas centrà.
  • 11
  • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Homo soveticus laboratorija(15)

Multimediju projekta DAU ideologs, krievu režisors Iļja Hržanovskis (44) ir klusējis vienpadsmit gadu, veidojot līdz šim nebijušu spēles laukumu – vēstures izspēli – un ļaujot tajā iesaistīties tej...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata