Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mēs esam stipri! Saruna ar Vairu Vīķi-Freibergu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
latviete
l
Viens otrs no dusmam parsprags,jo labi saprot,ka VVF ir un paliks vislabaka prezidente.Bet rejeji nu neko nevar izdarit. Ilgu un radosu dzivi novelu no sirds.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Un vispār - pandēmijas, uzsveru - PANDĒMIJAS laikā derētu izmantot iespēju intervēt zinātniekus un pētniekus, kuri mēģina atklāt poti vai zāles pret kovidu-19, nevis dot vaļu vīzdegunīgām personībām tādām kā (nemitīgās ļoti svarīgās Eiropas vai pasaules mēroga sanāksmēs sēdētāja) Vaira Vīķe un (pašpasludinātais kontemplācijas eksperts) Juris Rubenis! Šis ir nevis vāvuļotāju, bet konkrētu darītāju laiks; un konkrētie darītāji, no kuriem ir atkarīga visu mūsu izdzīvošana ir pārtikas ražotāji; pārtikas veikalu pārdevēji un pārtikas piegādātāji mājās; atkritumu savācēji; veselības aizsardzības un aprūpes darbinieki, kā arī LV kultūras aisberga zem ūdens pastumtie zinātnieki un pētnieki!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Precizēju: kā arī LV kultūras aisberga zem ūdens pastumtā daļa - zinātnieki un pētnieki!
  • 12
  • 3
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"... gari lidojumi ar SAVIENOJUMIEM ... " - - - - vai latviski mēs vairs nesakām "gari lidojumi ar pārsēšanos"?
Vilma
V
Vīķenes kundze mežaparkā tolaik ar savu pagānu rituālu pievilka postu un sodības,lepni lielījās ka ir stipra un varena ar pagānu spēku.Kur ta tagad tas varenums,spēks bija tikai uz rituāla laiku ,pēc tam izčabēja.Otrais viņai neeinteresēja tautas labklājība,pati tikai gozējās pie augstmaņiem un lepnas dzīves a par citiem nospļauties
Terminoloģijaiirnozīme
T
Mežaparka pasākums būtu jānosauc īstajā vārdā, tad daudziem viedoklis mainītos. Tas, ko darīja Vaira, ritmiski saukdama mantras, ir ŠAMANISMS, ja vēlaties - NEIRO-LINGVISTISKĀ-PROGRAMMĒŠANA. Nu, visumā derīga lieta, bet to jālieto uzmanīgi, kā sirds pilienus... .
Saharovs
S
Ir interesanti vērot, kā cilvēki, kas labi un pat ļoti pārzina dažas nozares, kļūst iedomīgi un sāk uzskatīt, ka viņi pārzina VISAS NOZARES. Pēdējais piemērs ir viena netāla valsts, kur labs klauns kļuva par ne tik labu valsts prezidentu. Bet ir vēl tūkstoši citu, tāpēc nav jēgas īpaši vainot kādu vienu.
Opis
O
Vēlu viņai stipru veselību un ilgu mūžu. Pagaidām viņa ir labākā no pēckara Latvijas prezidentiem. Kremļa vaukšķi var riet , cik viņiem tīk, bet karavāna iet tālāk.
kaliostro
k
Nu īsta hrenberga! Kurai nav ne kauna ne goda!
Opā...
O
Walking dead ierunājās.
Draugs
D
Es gan VVF vietā ieteiktu nevis truli blenzt uz zaru, bet iet un sadot pa kaklu viņas draugiem, kas sagrauj pasaules ekonomiku un ieliek mūs roku važās. Nekāda īpaša vīrusa nav, visi koronas tiek likti vienā maisā, daudzas slimnīcas ir vispār tukšas, mirstamības statistika nekādi neaug. VVF to labi zin, tādēļ relaksējas. Pirms daudz gadiem jau VVF lika dēlam un vedeklai nopirkt māju laukos. Tā kā nevajag stāstīt, ka neredz soļus uz priekšu. izglītotam cilvēkam ir jāspēj domāt stratēģiski, tādu mīļā ex pasaulē un LV ir pietiekami. Vainīgie samaksās par šito šaisi, kas ļaus lielām korporācijām iznīcināt mazo un vidējo biznesu... tas ir pakļaut pasauli nebrīvei......noteikti samaksās...
masonis ir...
m
Pasaules varenie strādā ,lai samazinātu iedzīvotāju skaitu un pārņemtu varu pār nozombētajiem vergiem.
  • 3
  • 1
edvins
e
Kādreiz pašā sākumā es biju priecīgās domās par tik labu prezidenti. Bet tad sākās mantrausība un nodokļu maksātāju naudas izšķiešana ļoti dārgos pirkumos. Man uzreiz domas mainījās. Bet pirmkārt viņa ir korporele - un ar to viss ir pateikts. Izlasiet cilvēki Ruka grāmatu par korporācijām Latvijā un tām tuvajām latviešu korporācijām ārvalstīs un jūs visu sapratīsiet, kas Latvijas valdībā līda iekšā un kas lien joprojām! Tā ir vislielākā nelietība pret Latvijas tautu. Un nevajag liekuļot un būt divkošiem. Korporeļus laukā no vadošajiem amatiem , kā sērgu, kura neļauj Latvijas tautai labi dzīvot un elpot!
Korporelis
K
Mēs esam latviešu tautas elite !
  • 5
  • 26
jānis
j
Atkal tā vāvuļošana, iepriekšējā bija jau piemirsusies....Gribas novēlēt, tak ej atpūties, paravē dārziņā puķes, papļāpā ar vīru un viss. Liec cilvēkiem mieru!
tu nesaprati
t
Atvaļinātu virsnieku nav ne čekā ne Kanādas izlūkdienestā.
  • 25
  • 6
Mēs esam tik stipri,
M
cik vēl nāve tikšanos uz kādu sprīdi atliek. Arī priekš VVF.
Latvju puika
L
Gaišas Lieldienas, Prezidentes kundze ! Mēs esam vareni !
Covid-19
C
Kad nākšu pie tevis ciemos, tad domas mainīsi.
  • 20
  • 18
D.Dauka
D
ko jūs te mokās ar tekstiem!varējāt īsi,kodolīgi - vau vau rrrrrrr vau vau!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Tilts vilcieniem un riteņbraucējiem(15)

Kāda padomju laika anekdote vēsta par tehniskā progresa nepieciešamību. Padomju līderis Brežņevs partijas kongresā sola, ka pēc pieciem gadiem katram padomju pilsonim būs savs zaporožecs, pēc desmit g...

Atviegloti uzelpot?(5)

Vides problēmu risināšanu vēl aizvien daudzi cilvēki uzskata par bagātu dīvaiņu izklaidi brīvajā laikā, jo esot taču daudz svarīgāku lietu – ekonomika, drošība, veselība. Tomēr jāatceras, ka labi v...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata