Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

Latvijas lepnuma stāsts: Tik silta pajumte vien Latgalē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
???
?
Varbūt tagad katru Latvijas lepnumu apspriedīsim, par to kāds ir kā nav, tā vien liekas, ka Jums ir kāda skaudība, ideālie cilvēki.
Evija
E
Mani fascinē šī tauta. Atrodien kādu rakstu par Krieviju vai Ukrainu, pie kā šī kundze ir vainīga?! Ne jau viņa brāļojas ar krieviem. Un vēl, kāds sakars kā runā latgalieši? Kāpēc neviens neko nesaka par to kā runā kurzemnieki? Latgale ne ar vienu nebrāļojas, ar Krieviju brāļojas Latvijas galvaspilsēta. Publiski nevajag apspriest cilvēku (attiecinu uz tiem, kuri viņu pazīst), neviens nav ideāls, un vēl vairāk Jūs paši par sevi esiet pateikusi ar saviem komentāriem.
Anna
A
Mīlo Savina, lai Tev stipra veseļeiba un Dīva paļeigs!
abac
a
Tuvākie kaimiņi Savinas vienmēr bijuši spļetniki
Valentīna
V
Lai stipra veselība un Dieva svētība vēl daudzus jo daudzus gadus!
Nautranīte
N
Jā, ir jauki, ka mazbērnus audzina un stutē, taču, ja reiz tituls "Latvijas lepnums", tad vajadzētu gan būt cilvēkam ar kuru tiešām var lepoties. Diemžēl no bērnības vēl atceros tās mēslu straumes, kuras plūda līdz ko Savina autobusā iesēdās. Visi bija slikti, aprejami un apgānāmi, neviens netika saudzēts: ne skolotāji, ne kaimiņi, ne darbabiedri, ne vedeklas... Pazīstu arī tuvākos kaimiņus, kuri ir cilvēki uz goda, bet viņiem bija ar līkumu garām Savinas mājai jāiet, ja nē- ar vārdiem vai akmeņiem nomētās. Ai, ai cik ļaunuma un naida šajā "dāsnajā" sievietē! Arī tagad jāklausās, ka jaunākie mazbērni esot svešie, ne viņas dēla un, protams, bērni to arī droši vien dzird vai jūt. Nožēlojami! Jāraksta TV3, lai tomēr drusku dziļāk ieskatās un kārtīgi apdomā ar ko Latvijai lepoties. Ceru, ka iespējams atrast tiešām dāsnus, gudrus un visādi citādi cienījamus ļaudis.
Evija
E
Es ceru, ka Jums ir ar ko lepoties
 • 0
 • 0
Da nu
D
mēslu straumes-nu jau par traku,ar sūdainiem zābakiem kāpa autobusā
 • 0
 • 2
hmm
h
Jāizvirza NAUTRANĪTE citugad TV3 ,lai nemāc skaudība
 • 4
 • 1
ņina sābrovaki
ņ
narunoj tā.
alberts un gustavs
a
bravo Savina tu gan čakla
Eli
E
Visu cienu vecmaminas prieksa!!!
nui nui
n
zynu jū - buoba ar ūlom :)
Čangals
Č
Paldies jasaka mazberniem,kuri liek Savinai kustetis,paldies jasaka visiem kas ir kada veida palidzejusi tai gimenei,bet vislielako Paldies ja ar lielo burtu Paldies ir pasai Mājas samniecei,esmu runājis ,esmu saticis,esmu bijis ciemos,tā ir drosme uz saviem pleciem to visu nest,,,,kurš šajos labākajos gados tādas lietas vēl paveic,ja ir,bet uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi, un tie kuri murgo par kaut ko citu viniem nav drosmes paskatities acis tadiem cilvekiem un pateikt paldies kad TU esi Savina Gilume,PAĻDIS LAI STIPRA VESEĻEIBA TAV
Baigi
B
Latgalītim. Ne visi mēs tādi. Veiksmi Jums cīņā par savas valodas saglabāšanu, un reģiona attīstību!
As no Rasnupļu.
A
Vusu cīņu babai ,capuri nūst ! Tik ,ko ta jei napastõsta par biznesmeni -par jaunūku dālu Arnoldu,kurs cylvākus gubei nūstyn ar sovu krutkys biznesu !??Kauns i nagūds tam vepram ! Sātā nalyli bārni , obeji ar sīvu plūstoj i kaunās....I apleicamūs gubej ar sovu indi .
Es arī
E
Ak,vai!Dēļ tā vien ,ka vienu dzeraunis babeņu ieteic šai lielajā godā,mēs viņu esam gatavi ar dubļiem un akmeņiem nomētāt.Vēl nevar zināt,kā tā dzīve var iegrozīties pašiem.Neviens no bada un cietuma nav pasargāts.Diemžēl.
 • 5
 • 0
latgaliete
l
nu galīgi tu garām,nezinu nevienu prezidentu kura bērni būtu tiesāti un dzivesbiedri sēdējuši cietumā par cilvēka sabraukšanu un notikušā slēpsanu ...
 • 0
 • 5
Es arī
E
Tad jau šis pasākums izpaliktu,arī prezidents nevarētu piedalīties.Cik zināms,viņš nebūt nav ideāls un nav nekāds paraugs.Atcerēsimies to dienu,kad viņu ievēlēja šajā godpilnajā amatā...
 • 2
 • 0
latgaliete
l
varbūt arī nav to ideālo gimeņu bet ja jau tāds gods kā ciemoties pie prezidenta tad gan jābūt par paraugu citiem visās jomās
 • 1
 • 6
Es arī
E
Cik skumji,ka redzam tikai slikto.Lielie gudrinieki ,parādiet tak kur ir tās ideālās ģimenes,kur neviens nedzer,bērnus netaisa.Cita acī smilgu redzam. Bet ,ja cilvēks strādā,cenšas cik var,mēs aprejam no visām pusēm.
 • 10
 • 2
latgaliete
l
tā Savina ,kuras dēli tiesāti par MALUMEDNIECĪBU ?
 • 1
 • 7
Vārds
V
Sveicīns Rasnuplīšam! Ka Rasnupļu spirts nivīna nav nūindies moš porejī i dzeivos. Lai tav loba veseleiba.
 • 1
 • 0
giljotina
g
Vēl viens nelietis no 5. kolonas aicina Latviju pa Ukrainas nacistu pēdām sekot! Šādus te neliešus no valsts ir vienkārši jāpatriec! Lai iet, no kurienes nācis - uz elli?
dado
d
Speciāli kremļnacistu bļaurim paskaidroju. Ja nav ko teikt, izslēdz bļaujamo caurumu. Ak tad Francijas leģionā drīkst gan dienēt. Paldies, fašist! 2. Keitelu notiesāja UN PAKĀRA tieši par to, ka viņš lika nošaut karavīrus, ko aizsargā Hāgas un Ženēvas konvencijas. Ko nu, fašist? Apstrīdēsi Nirnbergas tribunālu vai aizvērsies? 3. Fašists sēž pie tava datora un bļauj, kaut gan argumenti izbeigušies. Varbūt tomēr beidz bļaut, fašist, ja nav ko teikt! Speciāli Kremļa fašistu trollim. Ukraiņi aizstāv savu zemi, tātad nevar būt fašisti. Kremļnacisti lien sveša zeme, tātad viņi ir fašisti kopā ar komentāros bļaujošo meļu brigādi. Varēji būt vienkārši melis, tagad esi īpaši stulbs iespītējies melis un nejēga. Tā labāk..

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi