Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

Latvijas lepnuma stāsts: Gaišām vecumdienām laukos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jāzeps
J
BĪBELE. APUSTUĻA PĀVILA vēst. Romiešiem 5-18 Tātad,kā viena cilvēka,=Ādama pārkapuma dēļ,(aizliegtais auglis),visai civilizācija ir nolemta ellei, tā caur viena cilvēka,Jēzus,Dieva dēla Krusta upuri tika pavērts ceļš visai civilizācijai uz paradīzi. Civilizācijas uzsācējs,= Ādams bija radīts svēts,=Viņš nezināja kas ir grēks un ļaunums. Ādams kontaktējās,pavadīja laiku ar savu Dievu,Tēvu,=līdz laikam,kāmēr paklausīja sātana viltus ietekmei,un saēdās augļus no aizliegtā koka.Tikai viens nepaklausības grēks momentā Ādamu atdalīja no Dieva.Ādamā iebrauca sātana ļaunā genētika.Mēs visi,caur Ādamu,kā civilizācijas turpinātāji, piedzimstam kā pagāni,ar Ādama ļauno genētiku,derīgi tikai ellei. Dievs Tēvs iedarbināja civilizācijas glābšanas plānu,atdodot krusta nāvei Savu Dēlu Jēzu Kristu. Jēzus asinis=izdzēsa,anulēja,padarīja par nesošiem Ādama un visas civilizācijas grēkus.Tas,kurš neatzīst Jēzu kā Dievu,kā pestītāju,=tam paliek pagāna grēcīgais statuss,vieta tikai ellē.Tas kurš notic Kristum,un ieaicina Jēzu savā sirdī,tam pagāna statuss tiek anolēts.Kristus izdzēš ļauno Ādama genētiku,ieinstalē Savu Kristus,Dieva mīlestības genētiku, raksturu. Tiek pieškirts Kristieša statuss. Kristieši ir tie paši bijušie pagāni,kuriem ceļš vaļā uz Dieva svētlaimes mājokļiem. Iesaku =Jutubos=unikālu,nelielu video-(Профессор в аду)
[email protected]
s
Liecība par iegūtajām aizdevumu ([email protected]) Par labu Mr André aizdevumu paust SA finanšu direktors Pierre GUYOT, es aicinu jūs pieņemt šo liecību tiesa un katoļu. Es esmu pret visiem viltus savienojums ir cieņa, jo tēma pierādījumi, divi kolēģi nosaukums Paul Laurent, Guéneau Alexandra, un man bija attiecīgi saņēma aizdevumu 35.000 €, €65.000 un €150.000, ka mēs atmaksāt viņam ik divus no 5 gadiem un 3 gadiem ar 2 % likmi. Šis aizdevums ir paveicis patiešām arī ir mana mājsaimniecībā. Es varu jums apliecināt, ka, norādot konkrētus mērķis jūsu kredīta pieteikumu, saskaņā ar tās nozīmi, jūs tiksies. Lūdzu sniegt ziņojumu, lai glābtu cilvēkus nelaimē. Šeit ir viņa e-pasta adrese: [email protected]
Tai sandelei
T
Pretīgi murgains melu tulkojums.
 • 0
 • 0
Viktors
V
Aizdomigs salidzinajums . Tas varetu nozimet tikai vienu - busim toleranti un padalisimies ka teritorijas zina,ta ari iedzivotaju skaitliskuma. Bazhas mac paris njuances.Ja ieradisies zidi tad tie parnems visus tirgus ar galas paviljoniem un boditem.Ja ieradisies ebreji,tad tie aiznems visu saemes eku un valdibas kreslus. Latvieshiem ta vai savadak bus japaliek par kokmaterialu sagadniekiem un malkas sagadniekiem... Tas tomer ir labak , neka klut par atkritumu shkhirotajiem centralajas Eirosavienibas valstis ... :)
f
f
Iemacies latviesu valodu, pirms raksti komentarus. Latvijai tolerantiem ebrejiem nav ne vainas, atskiriba no netolerantiem "krievvalodigajiem", vai ka jus tur sauc .
 • 2
 • 0
maija
m
vietejie izsakas negativi esot adijusi zekes,ko dama par letu naudu tirgojusi talak esot tikai pahazuha
bet tavējie?
b
maija, bet tavējie pat adīt neprot.
 • 5
 • 1
bērziņš
b
es ar ko mēģināšu labu padarīt
Brigita
B
Zaubē dzīvojam jau daudzus gadus, biju dzirdējusi par holandieti, bet nekad neizdevās satikt.Aizņemtības un tāluma dēļ, esam pašā Zaubes nomalē- mežā.Uzzināju daudz interesanta, vajadzēs aizbraukt, iesaistīties.Lai Dievs mums palīdz!
Ciklodols
C
Kas tas par Maskavas Trolli pieslēdzies inteliģentam rakstam ?
A.
A
Laba vieta, kur ir vairums godīgu cilv.
Oceola
O
Skaists piemērs, ko spēj izdarīt viens cilvēks. Visu cieņu! Mūsu gudrajām galvām būtu kur pamācīties.
JUMS IR LABA PERSPEKTĪVA
J
Латвийская Республика - государство в Северной Европе. Население, по оценочным данным, на 1 ноября 2015 года составляет 1 973 700 Территория - 64 589 кв.км. Государство Изра́иль - государство в Юго-Западной Азии. Население, по данным Центрального статистического управления Израиля на сентябрь 2014 года, составляет 8 250 000 млн человек, территория - 22 072 км². Прогноз для Латвии – менее полутора миллионов человек. В Латвии на протяжении третьего десятилетия нет естественного прироста населения. Умирает намного больше людей, нежели рождается. По словам демографа Петериса Звидриньша с каждым годом количество латвийцев в следствии малой рождаемости и эмиграции продолжает уменьшаться. По прогнозам исследователя, с такими темпами к 2040 году местного населения в стране останется менее полутора миллионов человек (2015 -1,99 млн; 2020 – 1,68 млн; 2030 – 1,53 млн; 2040 – 1,400 000 млн.
A naxrena nam russ-tataro komenti !
A
A naxrena nam russ-tataro komenti !
 • 7
 • 0
A naxrena nam russ-tataro komenti !
A
A naxrena nam russ-tataro komenti !
 • 7
 • 0
A naxrena nam russ-tataro komenti !
A
A naxrena nam russ-tataro komenti !
 • 8
 • 0
A naxrena nam russ-tataro komenti !
A
A naxrena nam russ-tataro komenti !
 • 9
 • 0
A naxrena nam russ-tataro komenti !
A
A naxrena nam russ-tataro komenti !
 • 8
 • 0
Hūgo Vācietis
H
MAN PATĪK DROSMĪGI CILVĒKI,ARĪ NO NĪDERLANDES ! PATS ESMU NO TIEM TRAKAJIEM BARIKĀŽU VĪRIEM ,KURI PAMETA VISU UN BIJA RĪGĀ SARGĀT SAVU LATVIJU !
crusader
c
Super!!! Kaut vairāk mums būtu šādu enerģisku cilvēku!
paldies Margrieta
p
Jūs esat kolosāls cilvēks, padies!
ok
o
apbrīnojams cilvēks, visu cieņu!
Jāņonkols no laukiem
J
Vispirms iemācies valsts valodu, tad raksti komentārus.
Dantess
D
Jāņonkols no laukiem, Jums ir taisnība, tas "JUMS IR LABA PERSPEKTĪVA", klīstot pa pasauli, pat savu valodu ir aizmirsis, Ļermontovu in citus krievu klasiķus nemaz nav lasījis.
 • 9
 • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi