Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +8 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

FOTO: Pasniegtas Latvijas lepnuma 2014 balvas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oga
o
Skaties savus bērnus un mazbērnus.Apēra jau zināms rakstītājs.
Ilze
I
Ieteikums raidījuma veidotājiem- pārdomāt pasākuma muzikālo daļu (nekvalitatīvi un neatbilstoši vairumam Lepnuma balvas saņēmējiem) un varbūt arī pasniegt balvas saņēmējiem skaistus ziedu pušķus, sievietēm jau nu tas patiešām būtu vietā, nu kaut vai tai Latgales vecmāmiņai-viņa bij pelnījusi slaistu, lielu un bagātīgu un no sirds!!!
skolotāja
s
Ļoti nepārdomāts TV3 raidījuma Latvijas lepnums 2014.sākums. Kaut piecas minūtes varēja atvēlēt ievada stāstījumam ka Latvijas lepnumam nav pieteikti tikai šie 10 nominanti. Par labiem, pašaizliedzīgiem cilvēkiem jābūt saņemtiem daudziem stāstiem. Nav svarīgi vai visi tiek nominēti, bet emocionālu stāstījumu varēja izveidot ja ne sākumā, tad raidījuma beigās.
bite
b
nezinu, kad raidījums ir filmēts, bet ļoti prasījās klusuma brīdi Ērikam Niedram, kas ir viens no šī projekta dibinātājiem. Kaut titros ierakstīt pateicību.
 • 2
 • 0
>> klausītājs
&
Tev gan zilonis uz ausīm uzlicis savu lapu un pakaļā snuķi iebāzis. Aišas sen vairs nav, bet ir Aija Andrejeva. Par to tu muļļa nezini.
klausītājs
k
Vārda maiņa gan neglābj no šķības dziedāšanas, sen zinu, ka vārds nomainīts.Tāpat viņu visi saukā par Aišu.
 • 1
 • 1
>> Nu nu
&
Nu tu jau arī nēesi īstais Latvijas cilvēks. Draņķis kaut kāds !
Nu nu
N
Berjozkins jau nu gan būtu pats pēdējais, kas cienīgs pasniegt kaut kādas balvas. Es, tāpat kā simti tūkstoši, uzskatu, ka Latvijai NAV prezidenta, nav Vadoņa. Un tas ir vistraģiskākais. Jo nav, kam sekot...
Es
E
Jautājums LDZ valdes loceklim- Kāds labums no tevis? Ko tu dari,par ko sanjem savu milzīgo algu? Kāpēc vilcieni un stacijas atbilst Indijas un nevis ES standartiem?
čība
č
Skaists un lepns raidījums par Latvijas gaišajiem cilvēkiem, un tādu mums ir daudz jo daudz. Paldies Dienai un TV3 par lielo darbu, kas ieguldīts raidījuma veidošanā. Patiesi, šādu labdarības raidījumu ir tik maz! Paldies visiem, kam tika LL! Veiksmi visiem 2015.gadā, kas valstij nebūt nesolās viegls būt...Bet tām ļaunajām mēlēm , kas aprej visu un visus - ziniet, jūs esat vislielākie Latvijas ienaidnieki! Man patiess kauns par jums. Diemžēl, tādu ļautiņu arī nav mazums, tāpēc mums tik grūti tikt uz priekšu...
Vārds
V
TV3 nav pieminesanas verts.
 • 1
 • 3
Viedais Prauls
V
Lepnais Edgars Rinkēvičs apdalīts. Vajadzēja taču jaunu nomināciju - "no skapja iznākušais".
!!!
!
Laima runā par Tevi, praula gabal!
 • 4
 • 1
Laimai
L
Tiešām esi prauls, simtgadīgs un ļauns!
 • 11
 • 2
ardux
a
viens no retajiem jēgpilnajiem šoviem/ceremonijām, ko rāda mūsu tēvē. cerams, ka šī tradīcija tikai augs augumā un nepazudīs. Visu cieņu šiem cilvēkiem. jāsaprot, ka nevarēs vienmēr apbalvot visus labdarus, bet tomēr tas mazumiņš arī ir kaut kas un sniedz gandarījumu un prieku!
Sika
S
Piekrītot katram vārdam, piebilde. Katram Latvijas iedzīvotājam, kurš palicis Latvijā, pēc "augšu" sirojumiem valstī, ir jāgodina kā Latvijas lepnums. Katrs iedzīvotājs, kurš uztur 100 galvas ar visiem šoferu dēliem un meitām, ir varonis. Tas bez ironijas.
 • 8
 • 2
Gods un gods
G
Latvijas lepnums nezudīs, tā ir ''tīra manta'' - viena no ne tik daudzajām reizēm, kad uzmanības centrā - īsti, krietni, stipri cilvēki, kas savā ikdienā uzņemos to, ka katrs vis nespētu. Tomēr dīvaini, ka šāda notikuma sakarībā uz skatuves kāpj partijas Gods kalpot Rīgai vadītājs Andris Ameriks.
 • 11
 • 0
Zuze
Z
Paldies visiem, visiem visiem... Tikai neņemiet vērā nožēlojamu cilvēciņu spriedelēšanu komentāros. Tā tāda suga, kas bez naida un ļaunuma izplatīšanas nespēj dzīvot!
to jā!
t
Paldies cilvēkiem, kuri atdod savu sirdi! Bet bezgala žēl, ka šos sirds cilvēkus apsveic biedrs, kurš savu sirdi atdevis par Eiropas naudu celtajām Kājiņām...
 • 6
 • 0
jā!
j
Cilvēks atdod savu sirdi, bet kāds idiots par katru cenu grib iespļaut dvēselē.
 • 8
 • 1
Urmass
U
Zinu cilvēku,kas pretimbraucoša dzērāja dēļ arī ir palicis tieši tādā pat stāvoklī.Un tai pašā laikā ir sasniedzis daudz vairāk. Bet te cepuri nost čalim par gribasspēku,bet... Izbraukāto kāpu reklamēšana un galu galā taču paša stulbuma rezultāta augļi
vakars
v
Paldies visiem Lepnumiem!Raidījums šoreiz neizstiepts, raklāmu maz, spraigi un interesanti. Tomēr atsevišķs fui skaņu režisoriem - jau kuru gadu šis raidījums briesmīgi apskaņots.Pat profesionāļi - Rutulis un Kerevica izklausījās kā popielas dalībnieki, nerunāsim par kori un pavisam - par Aišu.Ralfs turējās braši, bet tomēr skaņotājam kaut kā jātur līdzi.Muzikālie priekšnesumi tv izklausījās vāji.
Kaut kas neredzēts
K
Zūzena un Kots blakus uz vienas skatuves un unisonā !Kā tie laiki gan mainās! Bet varbūt cilvēki mainās?
Bizness
B
Tas ir biznesa vārdā.
 • 2
 • 0
Bizness
B
Tas ir biznesa vārdā.
 • 4
 • 0
s
s
principā jau mūsdienās ir tāda iespēja kā pārslēgt kanālus, ja viss tiešām ir tik briesmīgi un šausmīgi.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi