Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas lepnums: Uzņēmējs Andris Ramoliņš ziedo skolēniem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Aehitekte
A
Pamatskolu vai arodskolu pabeidzis?
ziņkārīgais
z
Vai runa iet par to Ramoliņu, kuram māsa ar azartspēļu biznesu nodarbojas, tad gan skumji, bet jācer, ka tie nav vienas ģimenes cilvēki, jo tik lielu postu cik nes ģimenēm azartspēļu pekle ne ar kādu labdarību nevar aizstāt...
ohoooo
o
ohoooo, Andris Ramoliņš !!!!! Slavenais mežu zaglis !!!!!! Nebiju vairākus gadus neko dzirdējis par šo fruktu - un nu re ko - LATVIJAS LEPNUMS :)))) vo tas ir gājiens :)))))))) zaga mežus acis nemirkškinot. Noskatīja vecu cilveku īpašumus kas nedzīvo uz vietas, kur tuvumā nav māju un zaga !!!!! Tad vēl 90-to gadu beigās un 2000.gadu sākumā bija korupcija gan mežniecībā, gan prokuratūrā, un Andris Ramoliņš bija ieeļojis mehānisku ļoti labi. "Ziedoja" tad nevis bērniem, bet gan mežsargiem un prokuroriem !!!!!!!! Vairākas reizes tika pie rokas noķerts, bet atpirkās pa smiekla naudu. To zināja visi Tukuma apkārtnē. Pec tam pa sazagto naudu izveidoja kompāniju STIGA R, sapirkās tehniku, bet zagt nebeidza.......tad varēja to darīt ar vēl lielākiem apgriezieniem. Ceru ka šo lasas Andra Ramoliņa bērni - JŪSU TĒTIS NAV LEPNUMS, JŪSU TĒTIS IR ZAGLIS !
atbildei
a
juus esat nekrietns cilveeks, kas izplata melus. par to jums vajadzeetu seedeet cietumaa. juus andri nemaz nezinat, jo laikaa ko pieminat, vins veel gaja skolaa. kauns par juusu meliem.
  • 2
  • 3
Anete
A
Man ir 19 gadi. Augu trūcīgā daudzbērnu ģimenē. Un situācija ir pavisam reāla Latvijā, ka ir bērni, kuriem sāp sirsniņa un negribas iet uz skolu, jo nav labas drēbes. Mums ģimenē bija līdzīgi, bieži raudājām par to, ka mūs apsmej par to, ka mums nav jaunas drēbes, vai ir nepiemērotas drēbes gadalaikiem. Tāpēc gribēju pateikt A. Ramoliņam un daudziem citiem cilvēkiem, kuriem ir atsaucīgas sirdis, lai palīdzētu paldies. Ja jūs zinātu, cik daudz tas nozīmē bērnam gan 7 gadu vecumā, gan 16 gadīgam jaunietim. Paldies, ka dodat. Lai Dievs Jūs svētī ! Cilvēki mēdz būt visdažādākie, bet ceriet uz to, kas vienmēr ir spējīgs atmaksāt, kam pieder visa bagātība. Paldies
es
e
Skatoties Latvijas lepnumu acis bij slapjā vietā.Paldies,Andri,kad esi tik dāsns.Lai tev veicās un izdodās viss ko esi iecerējis-es lepojos!
Zoja
Z
Aizkustināja fakts, ka briļļu iegādei tiek arī naudiņa kādam bērnam...tas bija arī mans sāpīgais bērnības pārdzīvojums naudas nebija acenēm..un tagad acis ir tik slimas, ka summa ir daudz astronomiska, lai labotu tos apstākļus un veselību...skarbi, bet fakts..paldies, ka ir cilvēks ar tik nesautīgu sirdssiltumu un pārliecību..vienkārši palīdzēt...Paldies!Gan jau Dievs atlīdzinās! Ja ar sirdi dots..tas atpakaļ atnāks, jo dots devējam adodas....
Zoja
Z
Paldies, par to, ka vienkārši esiet, Andri Ramoliņš! Ja rīcība ir saskaņā ar tīru un gaišu sirdi..tad var sacīt, Dievs debesīs atlīdzinās! Lasot komentārus ..var secināt cik skaudīga ir latvieša dvēsele...
Skaidrīte
S
Manās acī nominācija Latvijas lepnums tikko zaudēja jebkādu vērtību! Nu, kāds viņš ir Latvijas lepnums. Abas jaunās personīgās automašīnas ar igauņu numuriem, bet - godīgs nodokļu maksātājs. Citi arī palīdz, tikai bez žurnālistu klātbūtnes, nerīko no tā šovu "ES PALĪDZU". Piemēram, Gundega Skudriņa sarakstīja grāmatu, no kuras ienākumus ziedo bērnu slimnīcai, bet, nē - viņa nav Latvijas lepnums, Ramoliņš IR.
krustmāte
k
Nu ir tie igauņu numuri, bet tas jau ir jautājums par valsts alkatību. Šādā veidā ietaupīto katrā ziņā var noziedot. Malacis, Andri, lai veicas!
  • 0
  • 0
tofu
t
kas Juus par Skaidriiti, vaards neatbilst buutiibai.
  • 0
  • 0
un
u
ja arii citi labu dara, uzraksti par to latvijas lepnumam, varbuut ariitie balvu sanems. sai balvai piesaka citi, ja to aiz skaudiibas nepamaniiji. izdari ko labu, citi noveertees.
  • 1
  • 1
un
u
ko tu esi labu izdariijusi, ka vari citu apriet? ko esi sasniegusi ar savu darbu, cik darba vietu radiijusi? skaudiiba ir slikta lieta.
  • 1
  • 1
MM
M
Par bērniem pirmkārt jādomā ģimenei, ne valstij, kā tik daudzi cilvēki uzskata...Ļoti priecājos, ka ir tādi cilvēki/ģimenes kā Andris Ramoliņš un viņa ģimene! Ja vecāki nespēj vai dažādu iemeslu dēļ nevar, tad izglītoti cilvēki ar labu sirdi palīdz. Brīnišķigi! Tiešām, nav jābūt miljonaram, lai izpalīdzētu kaut vai savam kaimiņam ar bērniem. Paldies!
Tukumniece
T
Cilvekiem patīk runāt sliktu,labo aizmirst,bet sliktais paliek atmiņā uz mūžu,es neko sliktu neesmu dzirdejusi.Man pašai ir divi bērni kuri mācās 9.kl.un 4.kl zinu cik daudz naudas un līdzekļu vajadzīgi.Visu cieņu Andrim.Ja valsts vairāk domatu par mūsu bērniem,mēs visi būtu mazliet laimīgāki un smaidīgāki.
Anita
A
Liels prieks,ka palidzi,kad esi starp berniem,sasildi vinu sirsninas.
Anita
A
Lepnums par Tevi, Andri, par Tavu sirdsmīlestību.
zigs.
z
Kazlina.....
Prieks
P
Tiešām Latvijas Lepnums. Lai vairāk tādu cilvēku!
zigis
z
super vīrs, respekt!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi