Jaunākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Cēloņi slēpjas aplamā izglītībā
Vai izglītības trūkums un jauniešu bezdarbs ir rūkošās dzimstības iemesls?
Fenomenu nevar atkārtot. Tiek vētīta LMA fondā glabātā plakātu kolekcija © DIENA
Dievi maina kontinentus. Zalcburgas Lieldienu festivāla "globālā Nībelunga gredzena" sākums © DIENA
Latvijā
No viena Covid-19 pacienta izveidojies plašs infekcijas perēklis, skarot vēl 109 cilvēkus
Epidemioloģiskās izmeklēšanas rezultātā noskaidrojies, kā kādā atsevišķā uzliesmojumā no viena Covid-19 pacienta inficējušies kopumā 109 cilvēki, savukārt divi pacienti miruši, piektdienas preses konferencē atklāja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
Dienas karikatūras
Pasaulē
Merkele pandēmijas dēļ atceļ ES novembra samitu Berlīnē
Vācijas kanclere Angela Merkele piektdien koronavīrusa pandēmijas dēļ atcēlusi 26.novembrī Berlīnē plānoto Eiropas Savienības (ES) samitu, kurā bija paredzēts spriest par attiecībām ar Ķīnu.
Sports
Vimbldonas turnīrs nākamgad varētu notikt bez līdzjutējiem
Lasītākie
Dailes teātra iestudējums Sidraba šķidrums video formātā tiks izrādīts starptautiskā festivālā Polijā
Viena no jaunākajām Dailes teātra izrādēm Sidraba šķidrums, kas Paulas Pļavnieces režijā tapusi sadarbībā ar teātra trupu Kvadrifrons, 24. oktobrī video formātā tiks izrādīta Festiwal Prapremier Polijā, informēja Dailes teātra mārketinga un komunikācijas direktors Marko Rass.





