Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Latvijas lepnuma stāsts: Paver ceļu uz izglītību un uzdrīkstēšanos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Cityfinances
C
Finansējuma piesaiste ar Cityfinances. Piesakies finansējumam vai aizdevumam! https://www.cityfinances.lv
Skepse
S
Nu neizklausās pārāk ticami, par miljonu piedzīšanu no darbinieka. Pašnāvība nav attaisnojama ne ar kādu situāciju. Šaubos, ka pārējie sirdsapziņas "fakti" būtu patiesi. No kurienes fakti? Viena tante teica? Par uzņēmumu esmu dzirdējis tikai to labāko un nav mūsu valstī daudz tādu, vēlu tikai veiksmi un izturību!
sirdsapzina
s
Tie ir pabaudīti fakti.Bet Jūs nekad tos nedzirdēsiet publiski, jo cilvēki ir iebiedēti. Un protams tie kuri runas par savu uzņēmumu slikti, tiks padzīti tajā paša dienā.
  • 0
  • 0
Līvāniete
L
Cik nožēlojami ir lasīt šos aizskarošos un noniecinošos komentārus. Sirdsapzina tālāk par citu noniecināšanu savā dzīvē netiks, jo lai tiktu ir tik daudz jāstrādā fiziski un nevis ar datorkalaviertūras taustiņiem. Es ļoti priecājos par Pfafroda kungu, par viņa sasniegumiem! Par viņa ieguldījumiem citu cilvēku labā. Dārgā sirdsapziņa, ko esat izdarījusi Jūs citu labā?
sirdsapzina
s
Es cienu cilvēkus,es nemeloju, nezogu.Jūsu D.P. tāds nav.Viņš savu labklājību uzcēla uz citu cilvēku rēķina, pēc tam pasludināja ,ka tikai viņš ,un viņa pietuvinātie sulaiņi ir cienīgi izmantot nestos augļus.Viņš ir liekulis ,jo visu šo noliedz. Viņš ir melis ,jo ir apmānījis cilvēkus ,kas viņam uzticējās. Viņš piesavina labumus ,kuri faktiski viņam nepienākas.
  • 0
  • 0
Maška
M
sirdsapzinai. Nu ja tu vari uzbūvēt to šķiedras vilkšanas torni, tak būvē, pārdod vāciešiem vai ekspluatē pats un izkonkurē tos Pfafrodus prom lupatās. Detaļas taču var nopirkt. Saliec kopā torni, velc šķiedru un godīgi uz priekšu!
livanietis
l
Uzskatu, ka Pfafords ir bandīts un zaglis. Ir pietiekami dzirdēts par dažāda veida mahinācijām un citām lietām Kā arī praktiski lielāko daļu uzņēmuma veido radinieki - tie kuri attiecīgi Pfafrodam ir dirsā ielīduši
Sandra
S
Esmu no Līvāniem. Šis cilvēks ir pelnījis būt Latvijas lepnums. Kādam var patikt un citam nepatikt tas, ko viņš dara, runā vai domā. Jā, šis kungs reizēm ir nekorekts savos izteikumos publiskā vidē, bet -vai jūs varat daudz nosaukt uzņēmējus mazpilsētās, kuri daļu no saviem ienākumiem atdod studentiem. Starp citu, šiem studentiem nav pienākums atgriezties Līvānos, jo gudri cilvēki ir vajadzīgi visai Latvijai. Un vēl- šogad novada uzņēmēju izcilības stipendiju saņem Rīgas 1. ģimnāzijas absolvents, kura vecāki ir novada iedzīvotāji. Neesmu dzirdējusi, ka Rīgas bagātnieki finansētu savu skolēnu turpmāko izglītošanos. Nevajag būt skauģiem. Priecāsimies , ka ir ļaudis, kuri dod, neprasot , kāpēc citi to nedara.
sirdsapziņai
s
Vai tad citiem uzņēmumiem nevajag darbiniekus, ka viņi neiegulda neko izglītībā vai citur? Un, es nekādi nesaprotu, kā piemēram jaunu slēpju komplekti sporta stundām sākumskolai veicina uzņēmums jauno kadru pieplūdumu? Ja studentu stipendijas tiktu dotas tikai eksakto zinību jomā, es vēl varētu aizdomāties (lai gan visā Latvijā tādu jauno speciālistu trūkst), taču uzņēmējs atbalsta ne tikai viņus.
Inga
I
Protams, protams, zinot, cik vispār Latvijā ir šādu uzņēmumu un Līvānos tādu noteikti ir uz katra stūra, tad jau kaut kāds mecenātisms, stipendijas ir pilnīgi ikdienišķa lieta. Ziniet, neesmu no no Līvāniem, ne Latgales, bet par šo uzņēmumu esmu dzirdējusi. Uzskatu, ka tas patiešām ir Latvijas Lepnums, ja cilvēks mūsdienās ziedo, palīdz, finansē, dotē, nevis izvēlas notriekt naudu Ēģiptē, Turcijā vai vēl kādā pasaules malā, ka to varētu darīt arī šis uzņēmējs. Par cilvēka pašnāvību vispār ir rakstīt nevietā. Ja savāri s.dus, maksā un atbildi. Ja nevari - meklē citu darbu. Tikai vāji cilvēki izvēlas mirt paši. Lai veicas ZLight!
sirdsapzina
s
Inga, tikai slimi cilvēki ,var tik ciniski kā tu izteikties par citu cilvēku dzīvībām.Galvenā vērtība ir cilvēks, ne uzņēmums,ne nauda, nedz vēl jebkas. Ja tu to nesaproti man tevis žēl.Par kādu mecenātismu tu šeit runā.Te acīmredzams savtīgs nolūks.Atkārtošu"Pilnīgi piekrītu, jo ja šis kungs grib ilgtermiņā strādāt, tad viņam jau tagad ir jādoma par kadriem.Tas ir loģiski ,ka viņš iegulda naudu izglītība, jo no izglītības ir atkarīgs viņa bizness.Pretēja gadījumā būs ražotne jāslēdz vai japārnes uz valstīm kur izglītība ir augstā līmenī.Bet tādās valstīs arī ir cits atalgojums( neiet runa par Āziju)"- un tas ir normali, tas nav nekāds Lepnums.Uzņēmējs grib strādāt ilgtermiņā.un viņš par to arī rūpējas.
  • 3
  • 5
Viedoklis.
V
Izklausās, ka kādam vienkārši skauž. Ja uzņēmējs tik daudz atbalsta un ziedo dažādām jomām, kurām nav pilnīgi nekāda sakara ar viņa biznesu ( kaut vai piem. slēpju iegāde skolai), tas ir ļoti apsveicami! Šis cilvēks ar savu darbību tiešām ir pelnījis kļūt par Latvijas Lepnumu! Un - es neesmu ne viņa darbinieks, ne radinieks.
Lai labāk
L
Lai tad labāk "Latvijas lepnuma" balvai nominē tos VUGD darbiniekus, kas pašaizliedzīgi glāba cilvēkus no Maximas drupām, riskējot ar savām kailajām dzīvībām. Z-Light ir tikai veiksmīgs bizness, un lai protams veicās arī turpmāk. Tas, ka algas darbiniekiem lielas, akcionāri vispār dzīvo cepuri kuldami, un dažādi bonusi - rīkoti ar vērienu banketi, svētki un rīkotas darbiniekiem ārvalstu ekskursijas- tā ir veiksmīga uzņēmuma stāsts, bet ne "Latvijas lepnuma" stāsts, un tikai nesakiet, ka man skauž, vienkārši ir jāprot izvērtēt SAMĒRĪGUMA princips arī labdarībā.
mjā
m
Es jau ar domāju, ka visa šī sponsorēšana ar nav tik 100% skaidra. No filozofiskā un psiholoģiskā skatījuma raugoties, ka tā ir sava veida vai nu vainas izpirkšana, vai atpirkšanās, vai pirkšana. Ja cilvēks nesavtīgi palīdz otram, glābj viņa dzīvību, uzņemas rūpes, pretī neko neprasot, sponsorē smagi slimos bērnus, var saukt vēl un vēl -tas ir Latvijas lepnuma cienīgs. Bet šinī gadījumā, jā, vietējā mērogā šogad piešķira Goda pilsoņa nosaukumu Līvānos, viss ok, bet lai būtu Latvijas lepnums, tā kā tomēr diskutējams jautājums. Katrā gadījumā, lai viņam izdodas.
sirdsapzina
s
Otrkart,viņa darbinieks G.Z. šķīrās no dzīves ,jo jūsu slavinatais uzņēmējs nepamatoti apvainoja nozieguma, un norādīja ka visa vaina būs jauzņēmas viņam (runa gaja par vairakiem miljoniem zaudejumu).Darbinieks šo spiedienu neizturēja ,atstaja atvadu vestules, kur norādīja par spiedienu, un šķiras no dzīves.Nezinu kapēc ši lieta tika pieklusinata, iespējams uzņēmējs atpirkas, vai ka savadak, bet te ir acīmredzams noziegums. DIENA un šis cilēks ir Latvijas lepnums?
Pārdomas
P
Man vispār šķiet, ka tas ko dara šis kungs ir protams, godam, bet tas nav arī nekas tāds sevišķs., lai tiktu nominēts tādā ceremonijā. Tas, ko viņš pirmkārt dara ir viņa bizness, un ja bizness iet labi, tas ir tikai normāli, ja šādi uzņēmumi nodarbojas ar sponsorēšanu. Lai nominētu Latvijas lepnumam ir jābūt cita veida iniciatīvām.
sirdsapzina
s
Pilnīgi piekrītu, jo ja šis kungs grib ilgtermiņā strādāt, tad viņam jau tagad ir jādoma par kadriem.Tas ir loģiski ,ka viņš iegulda naudu izglītība, jo no izglītības ir atkarīgs viņa bizness.Pretēja gadījumā būs ražotne jāslēdz vai japārnes uz valstīm kur izglītība ir augstā līmenī.Bet tādās valstīs arī ir cits atalgojums( neiet runa par Āziju)
  • 7
  • 3
sirdsapzina
s
Pirmkārt,tika apmānīti visi tie darbinieki ,kuri uzticējās un aizgāja no uzņēmuma Anda optec.Tad kad jūsu uzņēmējsa bija vadītājs uzņēmumā Anda optec, viņām izveidojas konflikta situācija par finanšu līdzekliem.Vācieši teica ka jāiegulda uzņēmumā, jūsu uzņēmējs izvēlējās izmaksāt sev dividendes.Tas vis beidzās ar to ,ka viņš tika patrieks no uzņēmuma. Tai laikā lai ar godu aizietu, viņš saaģitēja visus darbiniekus ,veidot jaunu uzņēmumu ,solot "cilvēcīgu seju',debesu labumus.Cilvēki noticēja un 99%aizgāja prom no darba .Paši sāka remontēt telpas,veikt pirmos pasūtījumus, un ta laika gaita uzņēmums sāka funkcionet.Vadība jau sāka saņemt tos debesu labumus un kad tos pašus labumus paprasīja darbinieki, vadība atbildēja ,ka "mēs pajokojām".Tādi labi jociņi.Tas ir apmāns ,un visi tie miljoni ir arī darbinieku kuri izveidoja šo uzņēmumu, katrs no viņiem ir akcionars, bet jūsu uzņēmējs viņus uzmeta.DIENA un šis cilēks ir Latvijas lepnums?
Sirdsziņa
S
Tas ir skaudīga, intriganta murgs. No kurienes, tu vari zināt, kā uzņēmējs tika pie sava uzņēmuma, kāda tev daļa par to, pats taču nevari kaut ko tādu dibināt.Varu pateikt, ka tomēr uzņēmējs atšķiras no citiem. Pats strādāju Z-light, mums ir vienas no lielākajām algām Latvijā, labi darba apstākļi, un veselīga atmosfēra kolektīvā, ar to arī pateikts viss. Ja tā būtu noskaņoti visi Latvijas uzņēmēji, mēs latvieši nekur nebrauktu un būtu lepni par savu Latviju.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi