Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Televīzija sola rādīt visu

«Nevaru pateikt, kā nebūs. Ja tādas lietas ir, ticiet, arī par tām mēs domājam,» preses konferencē par Latvijas Televīzijas (LTV) 62. sezonas plāniem teica LTV Programmu daļas direktore Jana Semjonova. Savukārt LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte atzina, ka iepriekšējais gads nav bijis vienkāršs, jo notikušas diskusijas gan par LTV atrašanos reklāmas tirgū, gan iespējama jauna kanāla izveidošanu. Tomēr visas runas ap LTV neesot negatīvi ietekmējušas tās darbību.

Vaicāts, kā notiek sadarbība ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekli Daci Ķezberi, kuras kompetencē ir LTV uzraudzība, I. Belte Dienai atzina, ka ir vairākas reizes ticies ar D. Ķezberi, viņa esot «uz mērķi orientēta» un vairākkārt uzsvērusi, «ka uzskatāma par sabiedrisko mediju draugu».

Jaunajā sezonā ziņu raidījumi LTV būs ar pievienotu papildu vērtību, izceļot vairākas tēmas - izglītību, tautsaimniecību, labklājību, ekonomikas izaugsmi -, stāsta LTV Ziņu dienesta Aktuālās informācijas raidījumu nodaļas galvenais redaktors Guntis Bojārs. Viņa vērtējumā «vara, ieskaitot valdību un Saeimu, domā par sekundārākām lietām, nekā vajadzētu domāt». LTV saglabās esošos raidījumus, piemēram, paša G. Bojāra vadīto Aizliegto paņēmienu, kā arī interviju raidījumu 1:1, kuru vadīs Gundars Rēders. Toties būs arī jūtamas izmaiņas - G. Bojārs trešdienās vadīs jauno diskusiju par sabiedrībai nozīmīgiem tematiem Tieša runa, ar kuru tiks aizstāts raidījums Sastrēgumstunda. G. Bojāra vārdiem runājot, «šim diskusiju raidījumam jāpiešķir lielāka skaidrība, ko īsti dara amatpersonas šajā valstī un par ko tās atbild». Savukārt Kārlis Streips pirmdienās būs redzams jaunā raidījumā Viedokļu telpa, kuru vadīs kopā ar Olgu Dragiļevu. Sezonas laikā parādīsies arī raidījums Lielais jautājums, taču šī diskusija plānota apmēram reizi pusgadā, un novembra izskaņā tās temats būs izglītība.

Jaunu raidījumu krievu valodā Dzīve šodien skatītājiem sola Ziņu dienesta krievu redakcijas galvenā redaktore Olga Proskurova - tas būs redzams katru darbdienu plkst. 17 un būs veltīts sociālajiem jautājumiem. Pārējie pagājušajā sezonā ieviestie raidījumi tiks turpināti, tikai dažiem no tiem mainīsies raidlaiks. Sevišķi daudz informatīvi analītisku raidījumu krievu valodā LTV7 būs ceturtdienās. Starp LTV7 raidījumiem latviešu valodā jāmin jauna realitātes spēle Mana pirmā šepte, kurā četri darba devēji cīnīsies par trim jauniem, enerģiskiem darbiniekiem.

Izklaides jomā pie LTV jaunumiem var minēt muzikālo šovu Mana dziesma, kurā piedalīsies sešdesmit dažādu dalībnieku un kurš sezonu sāks no 30. augusta. To vadīs Dagmāra Legante un Intars Rešetins. Kā «ārkārtīgi salds un krāšņs šovs» pieteikti arī Kūku kari, kurā noskaidros labāko Latvijas kūku cepēju. Šovu vadīs maizniekmeistars Normunds Skauģis un raidījuma Īstās latvju saimnieces dalībniece Ilze Briede. No 3. septembra pie skatītājiem dosies vēl viens sezonas jaunums, kuru vadīs Mārtiņš Ķibilds, - Adreses. Tie būs «cilvēciski un vizuāli iespaidīgi stāsti par arhitektūru un dzīvesvidi».

Zīmīgs kultūras programmu cienītājiem būs 11. septembris. No šī datuma ēterā būs redzams gan jaunais raidījums Kultūršoks, kas aizstās līdzšinējo 100 g kultūras diskusiju, gan Lindas Oltes jaunā filma pēc Arno Jundzes scenārija Jānis.Elza.Mīlas grāmata, kas veltīta Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai. Visiem, kas gaida solīto LTV seriālu Māja pie ezera, gan būs jāpaciešas līdz 26. septembrim.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs 2019

Vairāk Hokejs 2019


Positivus

Vairāk Positivus


Melu tvertne

Vairāk Melu tvertneHokejs2018

Vairāk Hokejs2018


Phjončhana 2018

Vairāk Phjončhana 2018Jaunumi

Vairāk Jaunumi


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena
Citi

Vairāk Citi


Latvijā

Vairāk Latvijā


Dienas Sēne

Vairāk Dienas Sēne


Pasaulē

Vairāk PasaulēVelo Diena

Vairāk Velo DienaDienas Starts

Vairāk Dienas Starts


Viedokļi

Vairāk Viedokļi


Sports

Vairāk Sports


Skolas Diena

Vairāk Skolas DienaValodas Policija

Vairāk Valodas PolicijaCiti

Vairāk CitiSestDiena

Vairāk SestDiena


KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze


Dienas Gada Balva kultūrā

Vairāk Dienas Gada Balva kultūrāUzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena
Iedvesmas Diena

Vairāk Iedvesmas Diena


Latvijas Lepnums

Vairāk Latvijas Lepnums


Dzīvesstils

Vairāk DzīvesstilsŠodien Laikrakstā

Vairāk Šodien Laikrakstā


Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms
Izklaide

Vairāk Izklaide


Kas notiek?

Vairāk Kas notiek?