Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Brīvprātīgā darba vietne

Visiem interesentiem kļuvusi pieejama jaunā vietne www.brivpratigie.lv - Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēma, ko izstrādājusi Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). Ar šīs informatīvās platformas starpniecību turpmāk tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas veikt brīvprātīgo darbu, un brīvprātīgā darba organizētājiem - nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

Kā stāsta NVA, jaunās platformas mērķis ir popularizēt un attīstīt brīvprātīgā darba kustību visos Latvijas reģionos. Vietnē www.brivpratigie.lv brīvprātīgā darba organizatori visā Latvijā var piedāvāt savas darbvietas. Savukārt visi pretendenti šeit var pieteikties brīvprātīgajam darbam, izvēloties sev interesējošo nozari, konkrētu NVO, pašvaldību, projektu vai pasākumu. Jau tagad portālā tiek piedāvātas brīvprātīgā darba iespējas veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes, valsts pārvaldes, dabas un vides, kultūras, sporta un citās jomās. Platformā tiks publicētas arī ar brīvprātīgo darbu saistītas aktualitātes, statistika, labās prakses piemēri un citi materiāli, tostarp bezalgas darba līguma paraugi.

Lai brīvprātīgā darba veicējs varētu pieteikties kādai no portālā publicētajām brīvprātīgā darba misijām, viņam ir jāaizpilda reģistrācijas forma - jāizveido savs profils, lai vietnes administratori varētu sazināties ar viņu, pielāgot atbilstošus misiju piedāvājumus tieši viņa prasmēm, interesēm, izglītībai u. c. Tiklīdz būs aizpildīta reģistrācijas forma, interesents varēs izvēlēties viņam piemērotu misiju un pieteikties brīvprātīgajam darbam, bet pēcāk ar viņu sazināsies par brīvprātīgā darba iespējām atbildīgais vietnes administrators attiecīgajā reģionā un vienosies par tālāko rīcību.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Neizdodas glābt Rīgas kanālā slīkstošu cilvēku

Rīgas centrā aizvadītajā naktī kanālā noslīcis cilvēks. Slīkstošā glābšanā iesaistījušies divi cilvēki, viens no kuriem pats pēc tam bija jāglābj, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un ...

Hokejs2018

Vairāk Hokejs2018

Phjončhana 2018

Vairāk Phjončhana 2018

Jaunumi

Vairāk Jaunumi

Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena

Citi

Vairāk Citi

Dienas Sēne

Vairāk Dienas Sēne

Latvijā

Vairāk Latvijā

Velo Diena

Vairāk Velo Diena

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Dienas Starts

Vairāk Dienas Starts

Skolas Diena

Vairāk Skolas Diena

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Valodas Policija

Vairāk Valodas Policija

Sirdsmāsiņas

Vairāk Sirdsmāsiņas

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Dienas Gada Balva kultūrā

Vairāk Dienas Gada Balva kultūrā

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Iedvesmas Diena

Vairāk Iedvesmas Diena

Latvijas Lepnums

Vairāk Latvijas Lepnums

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Šodien Laikrakstā

Vairāk Šodien Laikrakstā

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide

Kas notiek?

Vairāk Kas notiek?