Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Brīvprātīgā darba vietne

Visiem interesentiem kļuvusi pieejama jaunā vietne www.brivpratigie.lv - Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēma, ko izstrādājusi Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). Ar šīs informatīvās platformas starpniecību turpmāk tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas veikt brīvprātīgo darbu, un brīvprātīgā darba organizētājiem - nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

Kā stāsta NVA, jaunās platformas mērķis ir popularizēt un attīstīt brīvprātīgā darba kustību visos Latvijas reģionos. Vietnē www.brivpratigie.lv brīvprātīgā darba organizatori visā Latvijā var piedāvāt savas darbvietas. Savukārt visi pretendenti šeit var pieteikties brīvprātīgajam darbam, izvēloties sev interesējošo nozari, konkrētu NVO, pašvaldību, projektu vai pasākumu. Jau tagad portālā tiek piedāvātas brīvprātīgā darba iespējas veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes, valsts pārvaldes, dabas un vides, kultūras, sporta un citās jomās. Platformā tiks publicētas arī ar brīvprātīgo darbu saistītas aktualitātes, statistika, labās prakses piemēri un citi materiāli, tostarp bezalgas darba līguma paraugi.

Lai brīvprātīgā darba veicējs varētu pieteikties kādai no portālā publicētajām brīvprātīgā darba misijām, viņam ir jāaizpilda reģistrācijas forma - jāizveido savs profils, lai vietnes administratori varētu sazināties ar viņu, pielāgot atbilstošus misiju piedāvājumus tieši viņa prasmēm, interesēm, izglītībai u. c. Tiklīdz būs aizpildīta reģistrācijas forma, interesents varēs izvēlēties viņam piemērotu misiju un pieteikties brīvprātīgajam darbam, bet pēcāk ar viņu sazināsies par brīvprātīgā darba iespējām atbildīgais vietnes administrators attiecīgajā reģionā un vienosies par tālāko rīcību.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kariņš piedāvā valdību bez ZZS(49)

Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība) rosina valdību veidot bez Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kā arī izveidot īpašo uzdevumu ministra amatu demogrāfijas j...
Melu tvertne

Vairāk Melu tvertneHokejs2018

Vairāk Hokejs2018


Phjončhana 2018

Vairāk Phjončhana 2018Jaunumi

Vairāk Jaunumi


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena
Citi

Vairāk Citi


Dienas Sēne

Vairāk Dienas Sēne


Latvijā

Vairāk LatvijāVelo Diena

Vairāk Velo Diena


Pasaulē

Vairāk PasaulēDienas Starts

Vairāk Dienas Starts


Skolas Diena

Vairāk Skolas DienaViedokļi

Vairāk Viedokļi


Sports

Vairāk Sports


Valodas Policija

Vairāk Valodas Policija
Sirdsmāsiņas

Vairāk Sirdsmāsiņas


Citi

Vairāk Citi


KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena


Dienas Gada Balva kultūrā

Vairāk Dienas Gada Balva kultūrāUzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja DienaIedvesmas Diena

Vairāk Iedvesmas Diena


Latvijas Lepnums

Vairāk Latvijas Lepnums


Dzīvesstils

Vairāk DzīvesstilsŠodien Laikrakstā

Vairāk Šodien Laikrakstā


Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms
Izklaide

Vairāk Izklaide


Kas notiek?

Vairāk Kas notiek?