Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Atgriezies Valsts kontrolē

Viens no pretendentiem uz Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētāja vietu Rolands Tjarve kopš 20. marta ir vecākais referents uz pusslodzi valsts kontrolieres birojā. Tādējādi viņš atgriezies bijušajā darbavietā, no kurienes aizgājis uz vienošanās pamata - savulaik R. Tjarve bijis iepriekšējās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas padomnieks.

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa Dienai izteicās, ka esot vajadzējis atrast cilvēku ar pieredzi audita institūciju komunikācijā. Kāpēc savulaik I. Sudraba ar R. Tjarvi pārtraukusi darba attiecības, kas pastāvēja no 2007. līdz 2011. gadam, pašreizējai kontrolierei nav zināms. Pēc E. Krūmiņas teiktā, Valsts kontrolē R. Tjarve ir vienīgais cilvēks, kurš nodarbojas ar ārējo komunikāciju, tostarp preses relīžu rakstīšanu. Savukārt I. Sudraba atteicās komentēt iemeslus, kāpēc darba attiecības ar R. Tjarvi izbeigtas, vienīgi norādīja, ka tā bijusi abpusēja vienošanās. «Ir lietas, ko publiski neiznes. Katram ir savas prasības,» teica I. Sudraba, no kā pastarpināti var secināt, ka R. Tjarve, iespējams, šīm prasībām varētu nebūt atbildis. Kā Dienai izdevās noskaidrot, sākotnēji R. Tjarvem kā I. Sudrabas padomniekam bijusi pilna slodze, tad samazināta uz pusslodzi, bet visbeidzot darba attiecības izbeigtas pavisam. Ziņa par to, ka R. Tjarve atkal atgriezies Valsts kontrolē, I. Sudrabai bija jaunums.

Līdztekus darbam Valsts kontrolē R. Tjarve joprojām lasa lekcijas Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē. Konkursā uz Latvijas TV valdes priekšsēdētāja vietu viņš zaudēja Ivaram Beltem. Kā zināms, R. Tjarve no 1998. līdz 2002. gadam bija Latvijas TV ģenerāldirektors, bijis arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora padomnieks un valdes loceklis, Elektronisko sakaru direkcijas padomes loceklis un a/s airBaltic padomes loceklis. Sazināties ar R. Tjarvi Dienai neizdevās.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Interešu konfliktu nesaskata(12)

Publisku protesta vēstuli saistībā ar a/s Latvenergo padomes atlaišanu parakstījušo labas pārvaldības ekspertu vidū ir bijis vismaz viens eksperts, kura labklājība ir tieši atkarīga no Latvenergo va...


Hokejs 2019

Vairāk Hokejs 2019


Positivus

Vairāk Positivus


Melu tvertne

Vairāk Melu tvertneHokejs2018

Vairāk Hokejs2018


Phjončhana 2018

Vairāk Phjončhana 2018Jaunumi

Vairāk Jaunumi


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena
Citi

Vairāk Citi


Dienas Sēne

Vairāk Dienas Sēne


Latvijā

Vairāk LatvijāVelo Diena

Vairāk Velo Diena


Pasaulē

Vairāk PasaulēDienas Starts

Vairāk Dienas Starts


Skolas Diena

Vairāk Skolas DienaViedokļi

Vairāk Viedokļi


Sports

Vairāk Sports


Valodas Policija

Vairāk Valodas Policija
Sirdsmāsiņas

Vairāk Sirdsmāsiņas


Citi

Vairāk Citi


KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena


Dienas Gada Balva kultūrā

Vairāk Dienas Gada Balva kultūrāUzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena
Iedvesmas Diena

Vairāk Iedvesmas Diena


Latvijas Lepnums

Vairāk Latvijas Lepnums


Dzīvesstils

Vairāk DzīvesstilsŠodien Laikrakstā

Vairāk Šodien Laikrakstā


Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms
Izklaide

Vairāk Izklaide


Kas notiek?

Vairāk Kas notiek?